Haber Detayı
09 Ocak 2018 - Salı 17:20
 
Başkan Karaduman güven tazeledi
Van Terziler Konfeksiyoncular Kunduracılar Giyim Sanatkarları Odası Başkanı Çetin Karaduman, 609 delegeden 326’sının oyunu alarak yeniden başkan seçildi.
VAN HABER Haberi
Başkan Karaduman güven tazeledi

Bir düğün salonunda gerçekleşen Van Terziler Konfeksiyoncular Kunduracılar Giyim Sanatkarları Odası 17. Olağan Genel Kurulunda 3 aday yarıştı. 891 delegeden 609’unun oy kullandığı seçimlerin sonunda Çetin Karaduman 326, Nevzat Orman 145, Arslan Yılmaz ise 133 oy alırken, 5 oy ise geçersiz sayıldı. 1989 yılından beri oda başkanlığı yapan Karaduman, 326 oy alarak tekrar Van Terziler Konfeksiyoncular Kunduracılar Giyim Sanatkarları Odası Başkanı seçildi. 
 

Seçim sonunda bir teşekkür konuşması yapan Karaduman, bekledikleri bir sonuç çıktığını söyleyerek, “Kazanan Van esnafı olmuştur. Esnafımız tekrar yönetimini seçmiştir. Bizler de esnafımızın bu güvenini boşa çıkarmayacağız ve çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Yönetimimizle birlikte daha güzel çalışmalara imza atacağız inşallah. Ben bu duygularla oy veren vermeyen tüm esnafa teşekkür ediyorum. Seçimler ilimize, ülkemize esnafımıza hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

 

Atilla İdiz

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Van Telgraf
Etiketler: Başkan, Karaduman, güven, tazeledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı