Haber Detayı
21 Ekim 2017 - Cumartesi 12:50
 
Akıllı indirim kartı ‘Vankart’ geliyor
Van’da, 4B Yazılım Bilgi Teknolojileri Proje Yöneticisi Bilgin Berge, akıllı indirim kartı olan ‘Vankart’ın en kısa zamanda vatandaşların hizmetine sunacaklarını söyledi.
Teknoloji Haberi
Akıllı indirim kartı ‘Vankart’ geliyor

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan 4B Yazılım Bilgi Teknolojileri Proje Yöneticisi ve aynı zamanda Vankart marka sahibi Bilgin Berge, 2013 yılından beri Vankart.com adresiyle internet üzerinden e-hizmetler sunduklarını dile getirdi. Berge, "20 Nisan 2017 tarihinde ‘Vankart’ ismine marka başvurusunda bulunduk. Bundan sonra Vankart; ortak indirim kartı, ortak puan kartı uygulaması ve ortak ön ödemeli kart olarak kullanılacak" dedi.
 

Vankart’ın ön ödemeli bir çevrimiçi ödeme seçeneği olduğunu ve anlaşmalı noktalarda indirim sağlama, puan kazanma, puan harcama işlemi yapmaya imaân sağladığını dile getiren Berge, "Vankart ile beraber birden fazla indirim kartı taşıma sorunu ortadan kalkacak ve tek kart üzerinden birden fazla işlem yapılabilecektir. Proje ile öncelikle Van’da günlük alışveriş, eğlence, ulaşım, otel, restoran ve konaklama gibi harcamalarınızdan ‘indirim ve puan’ kazanabileceğiniz anlaşmalar ile avantaj sağlanması hedeflenmektedir. Aynı zamanda Vankart ile Van şehir rehberi entegrasyon halinde olacak. Bu sayede Van şehir rehberinde kayıtlı firmaların fırsatlarından kart uygulaması ile faydalanılabilecektir. Bununla beraber İOS/Android/Windows platformları ile mobil cihazlar üzerinden de rahatça ulaşılabilecektir" ifadelerine yer verdi.
 

Berge ayrıca Vankart markasının yönetmelik gereği franchising modülüyle kiralanabileceğini de sözlerine ekledi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Van Telgraf
Etiketler: Akıllı, indirim, kartı, ‘Vankart’, geliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı